Entry-header image

SPA

Relaks i odpoczynek to luksus na który zasługujesz. Zapewniamy odprężenie ciału i poprawiamy samopoczucie. W naszych zabiegach używamy tylko wysokiej jakości produktów i profesjonalnych technik, aby zaoferować naszym gościom jak najlepsze warunki.

Relaks i odpoczynek to luksus na który zasługujesz. Zapewniamy odprężenie ciału i poprawiamy samopoczucie. W naszych zabiegach używamy tylko wysokiej jakości produktów i profesjonalnych technik, aby zaoferować naszym gościom jak najlepsze warunki.

Pielęgnacja twarzy

Efektywny zabieg pielęgnacyjny skóry twarzy, szyi i dekoltu. Każdy zabieg składa się z peelingu, masażu, aplikacji serum i kremu.


Każdy z poniższych zabiegów składa się z etapów m.in: demakijażu, peelingu, masażu relaksacyjnego, ampułki, serum oraz maski. Na zakończenie zabiegu indywidualnie dobrany krem do potrzeby skóry


ZABIEGI MARIA GALLAND PARIS

Maria Galland Paris to luksusowa marka kosmetyczna o wysoko spersonalizowanym podejściu do każdego Klienta. Jej zabiegi tworzone są w najnowocześniejszych laboratoriach badawczych.

Technika modelowania w połączeniu ze specjalistyczną diagnozą i starannie dobranymi składnikami aktywnymi gwarantuje Klientom skuteczną i wyjątkową pielęgnację. Produkty pielęgnacyjne posiadają specjalnie wyselekcjonowane składniki aktywne dla uzyskania natychmiastowo widocznych efektów.

Eksperci marki rozpoczynają każdy zabieg od dokładnej analizy indywidualnych potrzeb skóry. Następnie zalecają profesjonalne zabiegi i produkty do pielęgnacji domowej zgodnie z tymi potrzebami.


ZABIEGI SKIN SCIENCE MOLECULES

MGP Cosmetics to Polska firma kosmetyczna współtworzona przez kobietę naukowca, prof. nadzw., dr hab. n. med. Magdalenę Górską – Ponikowską. Aby wykorzystać swoje wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie naukowe do walki ze zmarszczkami i utratą jędrności skóry, prof. Górska – Ponikowska skomponowała autorską serię preparatów kosmetycznych Skin Science Molecules o potwierdzonym w badaniach in vitro działaniu odmładzającym.

W naszym spa istnieje możliwość nabycia kosmetyków Skin Science Molecules oraz dostępne są zabiegi pielęgnacyjne twarzy wyżej wymienionej marki.

Pielęgnacja ciała

Peelingi ciała

Peeling ciała to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające.

Zabiegi na ciało

Każdy z zabiegów składa się z peelingu ciała, regenerującej maski, masażu twarzy (bądź stóp) oraz masażu całego ciała.

Zabiegi wyszczuplające

Lider wśród polskich firm, działających w branży spa, medycyny estetycznej oraz kosmetycznej.

Misją Arosha Aesthetic Science jest dostarczanie najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz produktów, które efektywnie i bezpiecznie poprawiają stan zdrowia, urodę i samopoczucie.

Świat masaży

Pielęgnacja dłoni

Pielęgnacja stóp