Entry-header image

Konferencje

Konferencje nad morzem

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą konferencyjną łączącą naukę z wypoczynkiem.

Hotel Faleza dysponuje dwiema w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, przystosowanymi do przyjęcia 60-cio osobowej grupy konferencyjnej. W standardowym wyposażeniu każdej sali znajduje się: flipchart, ekran, rzutnik multimedialny, bezprzewodowy dostęp do internetu.

Istnieje możliwość łączenia lub dzielenia sal szkoleniowych według potrzeb.

Sąsiadujące z nimi zaplecze gastronomiczne daje możliwość wykorzystania sal na organizację uroczystych kolacji i bankietów dzięki czemu po szkoleniu będziecie Państwo mogli skorzystać z zasłużonego relaksu.

W tym wyjątkowym miejscu nie tylko widok na morze jest wyjątkowy ale i zaangażowanie ludzi z pasją w dobrą obsługę klientów biznesowych co potwierdzić mogą nasi stali bywalcy.

Kameralność tego miejsca sprawia, że istnieje tu niesamowity klimat do nauki.

Dostępne sale:

sala konferencyjna A: 

  • układ bankietowy 52 osoby,
  • układ szkolny 35 os.

sala konferencyjna B: 

  • układ bankietowy 30 osoby,
  • układ szkolny 20 os.

Bezpłatne wyposażenie sal szkoleniowych:

  • rzutnik multimedialny
  • ekran
  • flipchart
  • internet bezprzewodowy Wi-Fi

Układy sal konferencyjnych

Nazwa sali / UkładSzkolnyPodkowaTeatralny/KinowyBankietowy
Sala A40305040
Sala B32203020
Sala A+B70606060

W trakcie przerw konferencyjnych proponujemy bufet z ciastkami, owocami, napojami zimnymi oraz gorącymi, przekąskami, kanapkami w zależności od Państwa potrzeb.

Oferujemy różnorodne formy pobytu dla firm (przykładowy pakiet konferencyjny znajdziecie Państwo w zakładce pakiety konferencyjne)

Z przyjemnością przygotujemy również ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny: tel. kom. 784 696 745 lub mailowy: d.bartoszewicz@faleza.pl

Współpraca korporacyjna

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z Hotelem Faleza. Indywidualnie negocjowane warunki umowy sprawiają, że każdy z naszych klientów otrzyma produkt stworzony zgodnie z jego wymaganiami.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz specjalne promocje dla naszych stałych kontrahentów. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.